REMIS NA GORĄCYM TERENIE.

BUDOWLANI LUBSKO

IV liga -26KOLEJKA
23.05 - LUBSKO.

Z.U. ZACHÓDSPROTAVIA SZPROTAWA

0 : 0

W meczu rozegranym w sobotę Sprotavia zremisowała 0:0 z zajmującymi trzecie miejsce w tabeli Budowlanymi Lubsko.
Mecz w Lubsku był zaciętym widowiskiem. Obie drużyny stworzyły bardzo mało sytuacji pod bramką przeciwnika. Budowlani mieli w sumie dwie dobre okazje na zdobycie bramki. Jednak bramkarz Korotyszewski był w tym dniu bezbłędny. Dzięki temu Sprotavia wyzwozi z Lubska remis i przerywa passę dwóch porażek pod rząd.
Do końca rozgrywek pozostało już tylko pięć kolejek. Na tę chwilę Sprotavia jest już bardzo blisko zapewnienia sobie miejsca w rozgrywkach IV ligi w przyszłym sezonie. Przy dobrej grze w pozostałych meczach jest szansa na zajęcie nawet 4 lub 5 miejsca w tabeli. Pierwszy krok ku temu można zrobić już w następną sobotę kiedy to do Szprotawy przyjedzie Stal Sulęcin.