PO PUNKTY DO WITNICY.

W sobotę odbędzie się 22 kolejka spotkań IV ligi lubuskiej. Sprotavia udaje sie na wyjazd do Witnicy na mecz z miejscowymi Czarnymi. Ostatnie trzy mecze były udane dla Sprotavii. Trzy zwycięstwa w tym dwa w lidze (6:0 z Odrą i 1:0 z Pogonią) i jedno w 1/4 PP (z Pogonią 2:1). Czarni natomiast w ostatnich meczach zanotowali bolesną porażkę w PP z Falubazem aż 1:8, remis z TS Przylep 0:0 i zwycięstwo z Dębem 2:1.  W tabeli Czarni znajdują się na 8 miejscu , mając rozegrany o 1 mecz więcej zgromadzili o dwa punkty więcej od Sprotavii. W pierwszym meczu rozegranym w Szprotawie padł wynik remisowy 1:1. Witniczanie spisują sie na własnym terenie bardzo dobrze zwyciężając 5 razy , 2 razy padł remis a tylko raz wygrali goście (bramki 19:10). Tak więc ciężko będzie wywalczyć jakieś punkty ale szprotawianie na pewno będą walczyć o dobry wynik.