REMIS W WITNICY! CZARNI 0:0 SROTAVIA

W kolejnym meczu IV ligi Sprotavia zremisowała w Witnicy z miejscowymi Czarnymi 0:0. Jeżeli meczu nie da się wygrać to należy go zremisować. Punkt zdobyty na trudnym wyjeździe musi cieszyć. Na wiosnę Sprotavia notuje niezłe wyniki do tej pory nie ponosząc porażki (dwa zwycięstwa, dwa remisy a stosunek bramek 8:1). W całych rozgrywkach Sprotavia poniosla do tej pory jedynie 4 porażki i jest drużyną, która straciła najmniej bramek w lidze bo tylko 15. Nawet zdecydowany lider rozgrywek Warta Gorzów straciła od Sprotavii  dwie bramki więcej. Kolejny mecz Sprotavia rozegra na własnym stadionie już w najbliższą środę z TS Przylep (zaległy mecz). W sobotę natomiast zmierzy się również na własnym stadionie z Lubuszaninem Drezdenko.