SPROTAVIA GRA DALEJ!!! WARTA GORZÓW KOLEJNYM RYWALEM!

18.04.2018 r Puchar Polski "Lubuski ZPN"
1/4 Finału Pucharu Polski na szczeblu woj. lubuskiego.

Pogoń Swiebodzin : Z.U. Zachód Sprotavia .

Bramki : Bartosz Olejniczak ,Maciej Brzeżniak - Sprotavia.

Skład Sprotavia:
br.Marcin Korotyszewski, kap.Kamil Rudak, Sebastian Stankieicz, Kamil Mikita, Maciej Brzeźniak, Lukasz Gawron, Michał Sucharek, Mariusz Ekiert, Piotr Czarnecki, Jakub Poterała, Kalu Uche.
Rezerwa:br.Adrian Sala, Maciej Cymba, Piotr Dykta, Jędrzej Kononowicz, Mateusz Krawczyk, Bartosz Olejniczak, Michał Jurdziński.
Trener: Mieczysław Sobczak.

Spotkanie czwartoligowców w pierwszej połowie było wyrównane, a w 26 minucie po ręce obrońcy Sprotavii z rzutu karnego gola dla Pogoni zdobył Janusz Obuchanicz. Gospodarze mieli szanse prowadzic 2:0, ale w 45 minucie drugiego rzutu karnego – nie wykorzystał Adrian Topolski – strzelając nad poprzeczką. Po zmianie stron do głosu doszli goście. W 72 minucie Bartosz Olejniczak przelobował bramkarza Pogoni Michała Hajdasza i było 1:1, a decydującego gola w 88 minucie zdobył Maciej Brzeźniak:

WYNIKI 1/4 PP:

TS Przylep 4-0 Lubuszanin Drezdenko
Czarni Witnica 1-8 Falubaz Zielona Góra
Pogoń Świebodzin 1-2 Sprotavia Szprotawa
Ilanka Rzepin 0:0 k 4:5 Warta Gorzów Wielkopolski

1/2 finału - 16 maja
(Losowanie - 24 listopada 2017 - siedziba Lubuskiego ZPN) gospodarze do ustalenia

TS Przylep - Falubaz Zielona Góra 16 maja, 17:00
Sprotavia Szprotawa - Warta Gorzów Wielkopolski 16 maja, 17:00