KOLEJNA PORAŻKA U SIEBIE! RELACJA TVP3.

1.09.2018 r IV Liga .
Z.U. Zachód Sprotavia : TS Masterchem Przylep.
1 : 5 (1 : 2)

Bramki: 38'Maciej Brzeźniak - Sprotavia.
5' Dominik Skrzyński, 14' Karol Łyczko, 53' Krzysztof Marczak, 63', 87' Piotr Piwowarski - TS Przylep.

Skład Sprotavia: kap.br.Marcin Korotyszewski, Piotr Czarnecki, Filip Broszczak(55'Adrian Weryszko, 84'Jakub Dominiak), Kalu Uche, Piotr Dykta, Rafał Jarosz(75'Sebastian Stankiewicz), Jędrzej Kononowicz, Maciej Brzeźniak, Tomasz Czekurłan(65'Aksel Augustyniak), Michał Sucharek, Karol Konrad.
Rezerwa: br.Łukasz Pietrzykowski, Jakub Domański, Kamil Mikita.
Trener: Mieczysław Sobczak.
Kier.drużyny: Stanisław Rajkiewicz.
Masażysta :Jan Jaszczyszyn.

Skład Przylep: Tobiasz Samek (65'Maciej Żukowski ), Paweł Dzikowicz (67'Denis Hadaś ), Patryk Jasiak, Wojciech Popielecki (68'Mateusz Jurkiewicz ), Dominik Skrzyński (60'Piotr Piwowarski ), Krzysztof Marczak (75'Piotr Lubin), Karol Łyczko, Bartosz Siebert, Wojciech Zawistowski (70'Szymon Król ), Przemysław Bitner, Przemysław Król.
Rezerwa: Jakub Marczak .
Trener: Tadeusz Makowski .
Kier.drużyny: Robert Jantos.

Sędziwali: Robert Grygorewicz - główny.
Adam Grygorewicz , Paweł Suska - asystenci.

Powiązana galeria: