WICELIDER W SZPROTAWIE - MECZ Z TS PRZYLEP.

Po udanym meczu w Małomicach gdzie Sprotavia urządziła sobie ostre strzelanie pora na mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem będzie wicelider tabeli zespół TS przylep. Goscie jeszcze nie przegrali w tym sezonie wygrywając 3 razy i raz remisując. Sprotavia po słabym początku w  ostatnich dwóch spoitkaniach punktowała. w III kolejce wygrała u siebie z Czarnymi Witnica 2:1 a w czwartej kolejce wywiozła cenny punkt z Bytomia Odrzańskiego (1:1). Tym razem o punkty bedzie jednak niezwykle cięzko. W poprzednim meczu tych druzyn rozegranym na szprotawskim stadionie padł remis 1:1. jak będzie tym razem? W drużynie gosci być może zagra były zawodnik Sprotavii Bartosz Olejniczak. Jeżeli zagra to oby nie pokazał w tym meczu niezłych umiejętności które wielokrotnie pokazywał w barwach Sprotavii.