LUBUSZANIN DREZDENKO 2:2 SPROTAVIA SZPROTAWA

Skład Sprotavii:
91 Adrian Sala, 11 Bartosz Olejniczak,21 Bartosz Tkacz (88'),9 Maciej Brzeźniak, 8 Dawid Sobolewski (46'), 19 Karol Kondrat, 4 Kalu Uche (88'), 13 Tomasz Czekurłan (85'), 5 Piotr Dykta, 7 Jędrzej Kononowicz (88'),18 Michał Sucharek
Skład rezerwowy
6 Rafał Jarosz (88'), 17 Kamil Gawron (88'), 22 Patryk Moczała (88'), 10 Aksel Augustyniak, 15 Jakub Domański, 2 Piotr Czarnecki (85'), 14 Tomasz Dribczak (46')

W kolejnym swoim meczu Sprotavia zremisowała w Drezdenku 2:2 z miejscowym Lubuszaninem. Niewiele zabrakło a Sprotavia wywiozłaby pierwszy raz komplet punktów z meczu wyjazdowego gdyż do 82 minuty Sprotavia prowadziła 2:0.  Bramki dla Sprotavii zdobyli Bartosz Olejniczak i Bartosz Tkacz. Niestety gospodarze najpierw strzelili w 82 minuice gola kontaktowego. Dwie minuty później doprowadzili do wyrównania.  Był to trzeci wyjazdowy remis Sprotavii. Trzeba grać dalej i walczyć w kolejnych meczach o zwycięstwa. Wynik ten należy uznać raczej jako sukces gdyż każdy zdobyty punkt może być na wagę utrzymania. Nie wiadomo ile drużyn spadnie z IV ligi i czy nikt się nie wycofa jak to się juz zdarzało. Już w środę Sprotavia zagra ważny mecz u siebie z Ilanką Rzepin.