WYSZARPAĆ PUNKTY ILANCE!

Kolejny ważny mecz czeka Sprotavię 1 maja. Tym razem do Szprotawy przyjedzie Ilanka Rzepin. Goście znajdują się obecnie w środku IV ligowej tabeli. Ilanka ma aż o 10 punktów w tabeli więcej. Jednak jeżeli spojrzeć na tabelę tylko rundy jesiennej to mimo iz Sprotavia jest przedostatnia w tabeli nie ustępuje formą wielu innym drużynom.

Kilka ekip radzi sobie słabo na wiosnę jak choćby Pogoń Świebodzin która zdobyła tylko 3 punkty. Niespodzianką jest bardzo dobra postawa Polonii Słubice która gra na wiosnę bardzo dobrze i odrobiła straty z rundy jesiennej. Aby zmniejszyć dystans do drużyn bezpiecznych należy ten mecz wygrać. W kolejnych dwóch meczach Sprotavia zagra na wyjazdach z Tęczą Krosno Odrz i Spójnią Ośno Lubuskie i zdobycie tam jakiś punktów będzie bardzo trudne.