ZWYCIĘSTWO Z BUDOWLANYMI LUBSKO!

We wczorajszym meczu Sprotavia łatwo pokonała 4:1 (2:1) Budowlanych Lubsko. Trzy bramki w tym meczu strzelił Kacper Nowicki a jedną bramkę z rzutu karnego dołożył Sucharek. Sprotavia dominowała w tym meczu z wyjątkiem niefortunnego początku kiedy to Budowlani zdobyli bramkę. Jednak jeszcze do przerwy Sprotavia wychodzi na prowadzenie za sprawą dwóch bramek Kacpra Nowickiego. Po przerwie Sprotavia dokłada jeszcze dwie bramki. Mogło być ich o kilka więcej ale dzięki bramkarzowi Budowlanych Kowalskiemu goście wyjeżdżają ze Szprotawy z bagażem tylko czterech straconych bramek. Sprotavia wygrała ten mecz całkowicie zasłużenie a nowe stroje w barwach klubowych przyniosły szczęście.

To zwycięstwo pozwoliło przesunąć się na środek ligowej tabeli. Różnice punktowe są jednak niewielkie i trzeba się postarać aby z następnego wyjazdu do Karnina nie wrócić z porażką