WSZYSCY NA MECZ!!!

W dniu jutrzejszym Sprotavia zagra mecz "o życie". Przeciwnikiem jest Odra Bytom Odrzański która wyprzedza Sprotavię o 3 punkty w tabeli i zajmuje przedostatnie 15 miejsce. Na wiosnę Sprotavia zremisowała w Bytomiu Odrz 1:1. Niestety na wiosnę to Odrze wiedzie się lepiej w rozgrywkach ligowych. Drużyna z Bytomia  po jednym zwycięstwie i dwóch remisach zdobyła już 5 punktów (w całej rundzie jesiennej tylko 9). W zupełnie innych nastrojach jest Sprotavia która nie zdobyła jeszcze żadnego punktu przegrywając 3 mecze i nie zdobywając w nich nawet bramki (stosunek bramek 0:8). Aby zachować szanse na uratowanie ligowego bytu należałoby ten meczy wygrać w przeciwnym przypadku sytuacja będzie już beznadziejna.