REMIS Z TS PRZYLEP

W środowym meczu Sprotavia zremisowała 1:1 z TS Przylep. Bramkę dla Sprotavii w 39 minucie zdobył Ekiert a dla gości w 86 minucie Król.

25.04.2018 r IV Liga.

Z.U. Zachód Sprotavia : TS Masterchem Przylep
1 : 1 (1 : 0)

Bramki strzelili: 39' Mariusz Ekiert - Sprotavia .
86' Szymon Król - TS .

Skład Sprotavia :
br.Marcin Korotyszewski, Kamil Rudak,Sebastian Stankiewicz(75' Kamil Mikita), Łukasz Gawron, Piotr Dykta, Maciej Brzeźniak, Michał Sucharek, Jakub Poterała, Kalu Uche(65'Bartosz Olejniczak), Piotr Czarnecki ,Mariusz Ekiert(87'Tomasz Czekurłan).
Rezerwa: br.Adrian Sala, Mateusz Krawczyk, Tomasz Dribczak, Michał Jurdziński.
Trener Mieczysław Sobczak.
Kier. drużyny: Stanisław Rajkiewicz.
Masażysta: Jan Jaszczyszyn.

Skład TS :
br:Przemysław Król,kap.Wojciech Popieleck, Bartosz Siebert, Marcin Wojczal (55'Maciej Żukowski ), Sebastian Żukowski (46'Mateusz Jurkiewicz ), Denis Hadaś, Karol Łyczko, Wojciech Popielecki, Krzysztof Marczak, Mateusz Bartczak (46'Szymon Król ), Dominik Skrzyński (57'Maciej Kononowicz), Jakub Czerniawski (60'Patryk Kłopot).
Rezerwa: Jakub Marczak.
Trener:Tadeusz Makowski.
Kier. drużyny:Robert Jantos.

Sędziowali :Jarosław Gałązka - główny .
Paweł Horożaniecki , Krzysztof Bielecki - asystenci.