LUBUSZANIN W SZPROTAWIE.

W dniu dzisiejszym Sprotavia zmierzy się na własnym stadionie z Lubuszaninem Drezdenko. Goście wyprzedzaja Sprotavię w tabeli o 2 punkty ale maja o jeden mecz rozegrany więcej. W pierwszym meczu rozegranym w Drezdenku Sprotavia wygrała 3:1. W ekipie gości zagra znany z gry w Stilonie Gorzów Paweł Posmyk. Jest to doświadczony napastnik który będzie z pewnością motorem napędowym swojej drużyny. Ekipa z drezdenka gra na wiosnę w kratkę. Przeplata swoje mecze zwycięstwami i porażkami. Sprotavia na wiosne jeszcze nie przegrała dwa mecze wygryała a trzy zrmisowała. Na swoim koncie ma najwięcej remisów bo aż 10 na dwadzieścia rozegranych i tylko 4 porażki. Straciła też najmniej bramek w lidze bo tylko 16. Goście z Drezdenka przegrali juz w lidze 9 spotkań w tym 6 na wyjeździe. Jaki wynik padnie w tym meczu przekonamy się przychodząc na stadion.