INAUGURACJA Z LUBSKIEM!

Wszystko wskazuje na to ,że tym razem Sprotavia zainauguruje rundę wiosenną. Trzy pierwsze mecze ligowe i jeden pucharowy mecz nie doszły do skutku ze względu na złe warunki pogodowe. W sobotę do Szprotawy przyjedzie zespół Budowlanych Lubsko. Goście są poważnie zagrożeni spadkiem z ligi. Sprotavia na ten moment jest bezpieczna ,ale musi zbierać punkty z takimi przeciwnikami. Lubsko z dorobkiem 12 punktów zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli a w meczach wyjazdowych zdobyli tylko jeden punkt (bramki 10:24). W pierwszym wiosennym meczu Budowlani przegrali u siebie z Ilanką Rzepin 0:2. Sprotavia jako jedyna obok Korony Kozuchów nie zagrała jeszcze żadnego meczu ligowego na wiosnę. W przypadku zwyciestwa Sprotavia może pogrążyć zespół z Lubska i zyskać nad tym zespołem 10 punktów przewagi. W pierwszym meczu rozegranym w Lubsku Sprotavia okazała się lepsza wygrywajac 1:0 po golu Harasia. Jaki wynik będzie tym razem okaże się już w sobotę.