PP: ISKRA MAŁOMICE 0:6 (0:1) SPROTAVIA

W dzisiejszym meczu II rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym Sprotavia zdecydowanie bo aż 6:0 pokonała lokalnego rywala. W derbach kibice spodziwali się bardziej zacietego pojedynku. Iskra która gra w klasie okręgowej zagrała jednak słabo a Sprotavia wypunktowała gospodarzy w II połowie meczu.

29.08.2018 r Puchar Polski 2018/2019,.

ISKRA Małomice - Z.U. Zachód Sprotavia .

0 : 6 (0 : 1)
Bramki strzelili: 42' Sebastian Stankiewicz, 53',59' Aksel Augustyniak, 61'Jakub Dominiak, 70'Karol Konrad,
90'Michał Sucharek.

Skład Sprotavia : kap.Kamil Rudak, br.Łukasz Pietrzykowski, Filip Broszczak, Adrian Weryszko, Kalu Uche(46'Jędrzej Kononowicz), Aksel Augustyniak, Sebastian Stankiewicz(65'Michał Sucharek), Jakub Domański(46'Maciej Brzeźniak), Kamil Mikita(46' Karol Konrad), Jakub Dominiak.
Rezerwa: br.:Marcin Korotyszewski.
Trener:Mieczysław Sobczak.
Kier.drużyny :Stanisław :Rajkiewicz.
Masażysta :Jan Jaszczyszyn.

Skład Iskra:
kap.Rafał Rychły, br.Marcin Pikuła, Albin Kuczak, Rafał Jenczylik, Patyrk Zommer(46'Konrad Pawłowicz), Damian Wypych, Sebastian Potępa(62'Maciej Macków), Konrad Drabko(71'Daniel Bartkowiak), Marcin Greczyn(66'Wojciech Wypych), Patryk Urbaniak, Szymon Jaworski(57'Arkladiusz Gewerth) .
Rezerwa: br.Radosław Michalak, Dawid Potępa.
Trener:Przemysław Gut.
II trener:Edwin Petluszewski.
Kier.drużyny :Tomasz Marzec.

Sędziowali: Krzysztof Wrona - główny.
Grzegorz Laskowski, Michał Zięba - asystenci.
PS Żagań.