OLEJNICZAK W TS PRZYLEP. SPARING ODWOŁANY.

Jeden z najlepszych zawodników Sprotavii w poprzednich sezonach Bartosz Olejniczak nie będzie reprezentował już barw szprotawskiego klubu. W następnym sezonie będzie bronił barw TS Przylep. Mimo że nie jest jeszcze zdolny do gry przeszedł do klubu z Przylepu choć raczej nie zagra w kliku pierwszych spotkaniach. Kibice Sprorotavii napewno żałują że ten zawodnik odchodzi z klubu. Mamy nadzieje że znajdzie sie godny następca.

Wczoraj miał odbyć sie pierwszy sparing Sprotavii przed zbliżajacymi się rozgrywkami. Niestety mecz w Żarach z miejscowym Promieniem nie doszedł do skutku. Powodem był problem z zebraniem skladu Sprotavii na to spotkanie. Sezon ogórkowy a może inne problemy w klubie? Oby był to tylko przypadkowy zbieg okoliczności a nie głębsze problemy kadrowe.