MISSION IMPOSSIBLE - WYJAZD DO ZIELONEJ GÓRY.

Jutro o godzinie 16:00 Sprotavia uda się do lidera IV ligi UKP Zielona Góra. Zespół z Zielonej Góry jest zdecydowanym faworytem do wygrania IV ligi. Sprotavia ostatnio gra bardzo słabo i poniosła cztery porażki z rzędu. UKP natomiast ostatnio gra coraz lepiej  tak więc Sprotavia stanie przed misją niewykonalną jaką byłoby urwanie choćby punktu. Dodatkowym smaczkiem w tym meczu będzie fakt że w Sprotavii gra Marek Wolak który w poprzednim sezonie zdobył dla zielonogórskiej ekipy 12 bramek w lidze. W UKP gra z kolei wychowanek Sprotavii Brzeźniak a także Siemiński obecnie również zawodnik/II trener UKP.

W tamty sezonie  Sprotavia przegrała w Zielonej górze 0:3 w Szprotawie natomiast 0:2. Remis w tym meczu należałoby przyjąć jako sensację kolejki.