ZNÓW BEZ ZWYCIĘSTWA. DEBIUT UCHE.

Kolejny raz nie udało się pokonać przeciwnika na swoim stadionie, Bezbramkowy remis ze Spójnią oznacza że na kolejną ostatnią już szansę zwycięstwa u siebie poczekamy dwa tygodnie do spotkania z Koroną Kożuchów. Mecz był wyrównany i obie drużyny miały okazję by zakończyć spotkanie zwycięsko. Udany debiut w Sprotavii zaliczył od 70 minuty Kalu Uche który wniósł dużo ożywienia w końcówce meczu. SZCZEGÓŁOWY OPIS WKRÓTCE.

Z.U.Zachód Sprotavia : Spójni Ośno Lubuskie
                                 0 : 0
Skład Sprotavia : kap. Kamil Rudak (75' Jędrzej Kononowicz ), br.Adrian Sala , Piotr Dykta , Jakub Poterała , Adrian Weryszko , Maciej Brzeźniak(70' Mariusz Ekiert) , Bartosz Olejniczak , Kacper Nowicki (70'Kalu Uche), Łukasz Gawron , Michał Sucharek , Piotr Czarnecki .
Rezerwa: br.Marcin Korotyszewski , Kamil Mikita , Tomasz Czekurłan , Aksel Augustyniak.
Trener: Sobczak Mieczysław .
Kier. drużyny :Stanisław Rajkiewicz .
Masażysta : Jan Jaszczyszyn .
Skład Spójnia : kap. Mateusz Dura ,br.Jarosław Ruban , Patryk Janeczek , Paweł Janik , Maciej Łodyga , Marek Buszczak , Dymitro Boiko , Henryk Kurdykowski , Filip Krawczyk(60'Sebastian Świercz) , Heham Aivazian ,Kamil Hertel .
Trener:Zenon Burzawa .
Kier. drużyny: Wojciech Woźniak .
Masażysta: Dariusz Woźniak.
Sędziowali: Dawid Kuraszkiewicz - główny .
Piotr Tuczyński, Karol Błażak - asystenci.