TRANSFERY SPROTAVII

Przed zbliżającą się rundą rewanżową Sprotavia pozyskała kilku zawodników.

Najważniejszym wzmocnieniem jest na pewno powrót z TS Przylep napastnika Bartosza Olejniczaka, który w kilku poprzednich rundach był najlepszym zawodnikiem Sprotavii. W ,meczach sparingowych Olejniczak zdobył już kilka bramek i oby podobna skuteczność przełożyła się na punkty zdobywane w meczach o punkty.

Obraz może zawierać: 1 osoba, uprawia sport, siedzi i na zewnątrz

W rundzie rewanżowej sezonu 2018/19 barw Sprotavii będzie bronił Bartosz Tkacz. Ostatnim klubem w którym występował Bartek była Arka Nowa Sól. Utalentowany 22 latek występuje na pozycji skrzydłowego.

Obraz może zawierać: 1 osoba, uprawia sport i na zewnątrz

Kolejnym nowym zawodnikiem jest Patryk Walicht - ofensywny zawodnik o dobrych warunkach fizycznych i niezłej technice. występujący ostatnio w Dąb Kębłowo (klasa okręgowa Leszno).
Wcześniej reprezentujący takie kluby jak : TS Masterchem Przylep i Dąb Przybyszów.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i na zewnątrz

Patryk Moczała to zawodnik również ofensywny, z ciekawym pomysłem na rozwiązywanie akcji ofensywnych. Kibice mogą kojarzyć Patryka ze Szprotawskiej Ligi Halowej gdzie jest wyróżniającym się zawodnikiem!!
Poprzednim klubem była Kwisa Trzebów. Zawodnik ten zdobył już kilka bramek w meczach sparingowych.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, na zewnątrz i przyroda

Wszystkim zawodnikom życzymy udanej rundy w barwach MKS Sprotavia Szprotawa: bramek, asyst i  kluczowych podań !!!