SPROTAVIA NA DNIE TABELI!

Niestety Sprotavia przegrała w 10 kolejce rozgrywek IV ligi ze Spójnią Ośno Lubuskie. Wynik ten oznacza że Sprotavia spadła na ostatnie miejsce w tabeli IV ligi. W ostatnich 5 meczach trzeba zacząć zbierać punkty gdyż na wiosnę może być już za późno na odrobienie start gdy będą za duże.

6.10.2018r IV Liga.

Z.U. Zachód Sprotavia - Spójnia Ośno Lubuskie.

Bramka: 24' Dawid Szczeciński.

Skład Sprotavia:
kap. Kamil Rudak, br.Bartosz Szajkowski, Piotr Czarnecki, Kalu Uche, Piotr Dykta, Rafał Jarosz, Jędrzej Kononowicz, Maciej Brzeźniak, Tomasz Czekurłan, Michał Sucharek, Karol Kondrat(50' Tomasz Dribczak).
Rezerwa: br.Łukasz Pietrzykowski, Filip Broszczak, Sebastian Stankiewicz, Jakub Domański, Jakub Dominiak, Adrian Weryszko.
Trener: Mieczysław Sobczak.
Kier. drużyny:Stanisław Rajkiewicz.
Masażysta: Jan Jaszczyszyn .
Asystent trenera: Dariusz Marciniak.

Skład Spójnia:kap.Mateusz Dura, br.Wojciech Abraszek, Paweł Janik, Maciej Łodyga(62' Kamil Hertel), Mateusz Krasiński(85' Maksymilian Staroń), Przemysław Raczulski, Dawid Szczeciński, Piotr Michałek, Michał Dyc, Paweł Gorgul, Michał Mastelarz (75' Dmytro Borovichuk).
Rezerwa: br.Bartosz Majchrowski, Sebastian Żłobiński, Tomasz Koszela, Paweł Szymkiewicz.
Trener: Bogdan Bortniak.
Kier. drużyny: Wojciech Woźniak.
Asestent trenera: Sebastian Żłobiński.
Masażysta: Przemysław Foks.

Sędziowali: Jarosław Gałązka - główny.
Mariusz Maćko, Bielecki Krzysztof - asystenci

Powiązana galeria: