KOLEJNE PUNKTY U SIEBIE?

W sobotę 5 listopada Sprotavia podejmuje u siebie Meprozet Stare Kurowo. Mecz piętnastej kolejki odbędzie sie o godzinie 14:00. Po ostatnich dobrych występach kibice liczą na kolejne zwycięstwo u siebie. Sprotavia zajmuje obecnie wysokie 6 miejsce w tabeli gromadząc na swoim koncie 23 punkty. Natomiast beniaminek ze Starego Kurowa po dobrym początku zajmuje obecnie dopiero 14 miejsce w tabeli. W 14 meczach kurowianie zgromadzili 14 punktów. Na wyjazdach Meprozet radzi sobie całkiem przyzwoicie gdyż w 7 meczach zobyli 7 punktów (bramki 10:12). W całych rozgrywakch Meprozet przegrał 6 meczów a Sprotavia 5. Nie będzie to więc łatwy mecz dla gospodarzy. Na swoim stadionie Sprotavia jeszcze nie przegrała i kibice mają nadzieję że tak zostanie również po tym meczu.