KOLEJNE DERBY - ARKA NOWA SÓL.

W sobotę o godzinie 11 na szprotawskim stadionie odbedzie sie kolejny mecz Sprotavii w IV lidze. Tym razem przeciwnikiem będzie Arka Nowa Sól. Gościom w tym sezonie wiedzie sie przeciętnie. Zespół z Nowej Soli zajmuje w tej chwili 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 4 punktów ( zwycięstwo remis i trzy porażki - bramki 4:9). W poprzednim sezonie oba mecze zakończyły się remisami - 1:1 w Szprotawie i 0:0 w Nowej Soli.

Mecz będzie ciekawy ze względu na to iż w Sprotavii gra dwóch zwodników którzy do niedawna grali w Arce. Są to bramkarz Sala i obrońca Dykta. W ostatnich sezonach drużyny grały zazwyczaj wyrównane mecze. Po ostanich nieudanych meczach w Przybyszowie i Małomicach Sprotavia będzie chciała odnieść zwycięstwo by podnieść swoje morale. Potrzebna będzie zwłaszcza koncentracja w ostatnich minutach meczu bo tego brakuje chyba najbardziej.