CENNY REMIS W SŁUBICACH.

W dzisiejszym meczu Sprotavia zremisowała 1:1 w Słubicach z miejscową Polonią.  Remis wywieziony z meczu wyjazdowego należy uznać za sukces Sprotavii. Nie udało się jednak opuścić ostatniego miejsca w tabeli mimo że inne zespoły też pogubiły punkty. W najbliższej kolejce Sprotavie czeka kolejny trudny mecz u siebie gdzie przeciwnikiem będzie dobrze spisująca się Carina Gubin.

13.10. 2018 r IV Liga.

Polonia Słubice : Z.U. Zachód Sprotavia

1 : 1 (1 : 0)

Bramki strzelili: 34' Irima, allan, broh Tebli - Polonia.
68' Sebastian Stankiewicz - Sprotavia.

Skład Sprotavia: kap.Kamil Rudak, br.Bartosz Szajkowski, Rafał Jarosz (78'Filip Broszczak), Kalu Uche, Maciej Brzeźniak, Piotr Czarnecki, Tomasz Czekurłan, Tomasz Dribczak (15'Dawid Sobolewski ), Piotr Dykta, Jędrzej Kononowicz (60'Sebastian Stankiewicz), Michał Sucharek.
Rezerwa: br.Łukasz Pietrzykowski, Mateusz Krawczyk, Jakub Dominiak, Jakub Domański.
Trener: Stanisław Rajkiewicz.