SPARING: SPROTAVIA 3:1 (0:0) PIAST CZERWIEŃSK

W kolejnym sparingu Sprotavia pokonała 3:1 występujący w klasie okręgowej Piast Czerwieńsk.

9.02.2019 r SPARING.

Z.U. Zachód Sprotavia - Piast Czrwieńsk 3 : 1

Bramki : Sebastian Stankiewicz- 2  Kalu Uche

Skład : br.Łukasz Pietrzykowski, Karol Kondrat, Michał Sucharek (45' Piotr Czarnecki), Kamil Rudak, Tomasz Czekurłan (45' Tomasz Dribczak), Bartosz Tkacz, Kamil Gawron, Kalu Uche, Jędrzej Kononowicz (45' Dawid Sobolewski), Jakub Domański (45' Sebastian Stankiewicz), Maciej Brzeźniak .

Trener: Michał Sucharek :
Pierwsza połowa wyrównana, chociaż mieliśmy swoje sytuację, lecz nie udało się zfinalizowac sytuacji bramkowych. W drugiej połowie wiele dobrych i skladnych akcji ofensywnych i zdecydowanie poprawiona skuteczność. Martwi łatwo stracona bramka ale wiemy nad czym musimy pracować. Dzięki dla Piasta Czerwieńsk  za sparing. Kolejny tydzień ciężkiej pracy przed nami

W kolejnych meczach sparingowych Sprotavia zmierzy sie z Lechem Sulechów i Chojnowianką Chojnów.