ROK,TYDZIEŃ I KONIEC?

W sobotę o godzinie 14:00 Sprotavia zmierzy się na własnym stadionie ze Spójnią Ośno Lubuskie. W tym dniu minie dokładnie rok i tydzień od kiedy Sprotavia wygrała po raz ostatni na własnym stadionie. Przeciwnik wydaje się dobry na przełamanie tej fatalnej passy gdyż w tym zesonie Spojnia przegrała wszystkie mecze wyjazdowe (bramki 1:13).

Rywala nie należy jednak lekceważyć gdyż mimo słabszej postawy niż w poprzednich sezonach był to zawsze niewygodny dla Sprotavii rywal. Dodatkowo po ostatniej wygranej 2:1 z TS Przylep na własnym stadionie ekipa z Ośna bardziej uwierzyła w swoje możliwości. Planem na ten mecz powinno być wystawienie dwóch napastników i gra o pełna pulę od początku meczu bez kalkulacji i obaw o staracenie ewantualnych bramek. Gdyby Sprotavia ten mecz wygrała to opuściłaby ostatnie miejsce w tabeli meczów u siebie i napewno pozostałaby w czołówce drużyn w generalnej tabeli po 13 kolejce.  Czy liczba 13 tym razem okaże się szczęśliwa przekonamy się odwiedzając w sobotę szprotawski stadion.